Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve diğer özel ve kamu hukuku alanlarında deneyimli avukat kadrosuyla hizmet vermektedir.
  • AdresSoğanlık Yeni, Baltacı Mehmet Paşa Sk. Moment İstanbul Rezidans, Kat:20 No:167 34880 Kartal/İstanbul
  • Telefon0 (000) 000 00 00
  • E-Postailetisim@dkpartnershukuk.com

Tolunay Kutluay

Tolunay Kutluay

Tolunay Kutluay

  • Kurucu Ortak

Tolunay Kutluay, aslen Uşaklı olup eğitim öğretim yaşamı da dahil olmak üzere 10 yılı aşkın süredir İstanbul'da ikamet etmektedir. Hukuk ve adalet kavramlarına olan ilgisi, henüz lisede keşfettiği "ortak iyiliğe ulaşma gayesiyle çabalamak" değerinden doğmuştur. Doğru ve ahlaklı toplumların sarsılmaz hukuk temelleriyle bir bütün oluşturabileceğini savunan Kutluay, üniversite eğitimini Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Gerek öğrencilik gerekse de iş yaşamı boyunca birçok sivil toplum kuruluşunda görev almış, YARGAN Hukuk Derneği'nin kurucu başkanlığını üstlenmiştir.

Tolunay Kutluay, hukuk ofisi kavramına yeni bir soluk getirebilmek, özel ve kamu hukuku alanında daha güçlü bir sesle hukuk eşitliğini savunabilmek ve modern değerler ile geçmiş hukuki kararların yeni süreçlere olan etkisini de profesyonel bir biçimde inceleyebilmek adına hizmet veren DK Partners Hukuk ve Danışmanlık'ın kurucularındandır.

Tüm Avukatlarımız