Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve diğer özel ve kamu hukuku alanlarında deneyimli avukat kadrosuyla hizmet vermektedir.
  • AdresSoğanlık Yeni, Baltacı Mehmet Paşa Sk. Moment İstanbul Rezidans, Kat:20 No:167 34880 Kartal/İstanbul
  • Telefon0 (000) 000 00 00
  • E-Postailetisim@dkpartnershukuk.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hukuk; birçok sosyal bilime kaynak olmanın yanında bireylerden oluşan toplumu da ilk oluşmaya başladığı andan itibaren sözleşmelerle düzenleyen bir değer olarak karşımıza çıkar. DK Partners Hukuk ve Danışmanlık, devletin idari organlarının yaptırım gücü anlamına da gelen hukuku en doğru biçimde temsil edebilmek ve adaleti küresel hukuk değerlerini gözeterek savunmak adına kurulan bir hukuki danışmanlık ofisidir.

“Hak, hangi vakit ve zaman olursa olsun yerini bulmalıdır.” anlayışıyla hareket eden DK Partners Hukuk ve Danışmanlık, yılların kazandırdığı tecrübe ve uzman avukat kadrosuyla sayısız hukuki arayışı başarıyla sonuçlandırmıştır. Hukukun gözettiği değerleri önceliklendirmek yöntem, adaletin yerini bulması ise daima amaç edinilmiştir.

Dönemden döneme değişen ve günün şartlarına, gereklerine göre yenilenme ihtiyacı hisseden hukuk; adaletin tayin edilebilmesi adına da detayı zorunlu kılmaktadır. Detaya ve teknolojinin farklılaştırdığı güncel kurallara uyum sağlamak da tecrübe ile gelişimin bir arada yer almasıyla mümkündür. DK Partners, bünyesinde yer alan tüm avukatların güncel mevzuatlara uygun bilgiye sahip olmasını bir zorunluluk olarak görürken bu gerekliliğin sağlanmasını da kurum içi / kurum dışı verdiği hukuki eğitimlerle mümkün kılar. Eğitim ve gelişim DK Partners Avukatlık Ortaklığı bünyesinde kültür haline gelmiştir.

Devletin sınırsız kudreti ile desteklenen devamlı kuralların ifadesi olan hukuk, toplumların daimi ve ebet gerekliliğidir. Bu gerekliliğin sağlanmasında temel görevi olan avukatlık mesleği ise adaletin olduğu her noktada saygın temsilci olarak yer edinmiştir. Zamanla Özel Hukuk ve Kamu Hukuku temelli alt dallar oluşmuş, uzmanlık alanları belirlenmeye başlamıştır. Her hukuki alanın özel beceri ve bilgi gerektirdiği bilinciyle DK Partners, adaletin sağlanması adına ihtiyaç duyulan her alanda uzman kadrosuyla destek vermeye hazırdır. Hukuk adına ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetleri ve adaletin tecellisi hususundaki tüm sorularınız için DK Partners iletişim kanallarını 7/24 kullanabilir, müvekkil temsilcilerinden randevu alabilirsiniz.